Hide/Show Panels Hide/Show Panels
Nawigacja
Aktualności
Księga Gości
Galeria
Historia OSP
Nasi Druhowie
Wyposażenie samochodów
1% dla naszej jednostki
Linki
Osiągnięcia
Akcje
Modlitwa Strażaka
Kontakt z OSP
Podziękowania
Szukaj
Losowe zdjęcie
Kalendarz na rok 2017 i 2018
Witamy
Konkurs plastyczny dla dzieciOchotnicza Straż Pożarna w Zawadzie Uszewskiej organizuje konkurs plastyczny dla dzieci z Zawady Uszewskiej i okolicznych wsi. Gorąco zachęcamy do aktywnego wykorzystaniatych zimowych dni przez dzieci i namalowania prac na konkurs plastyczny. Na zwycięzców czekają liczne i atrakcyjne nagrody.

Konkurs plastyczny odbywa się pod hasłem: "Gdy z zagrożeniem człowiek sobie rady dać nie może - strażak zawsze dopomoże" i ma na celu ukazanie pracy strażaka, która wiąże się z dużym ryzykiem i poświęceniem swojego życia dla ratowania innych ludzi, zwierząt czy mienia. Praca strażaka to jednak nie tylko gaszenie pożarów, ale także różne inne akcje jak na przykład udział w akcjach powodziowych, przy wypadkach drogowych czy też usuwanie gniazd os i szerszeni.
Dlatego chcielibyśmy zachęcić Państwa do rozpropagowania konkursu wśród uczniów szkół i przedszkoli, aby w ten sposób uświadomić tym młodym ludziom jak ważna jest praca strażaka i z jakimi niebezpieczeństwami się wiąże. Pozwoli to też na formowanie się właściwej postawy u dzieci na występujące niebezpieczeństwa, ale także wpłynie na kształtowanie się szacunku do zawodu strażaka.

Regulamin konkursu:
Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 3 do 9 lat. W zależności od ilości nadesłanych prac będą rozważane dwie kategorie wiekowe: kategoria I- dzieci w wieku od 3 do 6 lat i kategoria II- dzieci w wieku od 7 do 9.

Technika wykonania prac
Dopuszczalna technika wykonania prac to rysunek, malarstwo (kredki, pisaki, malowanie węglem, farby i wszelkie inne dostępne sposoby na wyrażenie tematu), kolaż, malowanie na tkaninie, wydzieranka, wycinanka i inne ukazujące kreatywność dziecka.
Nie będą uwzględniane prace przestrzenne tj. rzeźby z masy solnej, plasteliny itp. Format prac konkursowych to najlepiej A4, A3.
Na rewersie pracy konkursowej należy podać:
1. Imię i nazwisko autora pracy oraz wiek,
2. Numer telefonu lub e-mail rodzica lub opiekuna szkolnego celem poinformowania o zdobytej nagrodzie.

Wyłonienie zwycięzców
Prace zgłoszone do konkursu zostaną ocenione przez jury, w skład którego wejdą strażacy z OSP Zawada Uszewska. Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej oraz nagrody pocieszenia dla wszystkich pozostałych uczestników. Jury przysługuje prawo innego podziału nagród.

Termin nadsyłania i zgłaszania prac
Prace należy zgłaszać do 14 lutego 2018 r. włącznie. Mogą być one dostarczone osobiście do Naczelnika OSP Zawada Uszewska p. Józefa Kurasa pod adres Zawada Uszewska 13 lub nadesłane pocztą (liczy się data stempla pocztowego) na adres:
OSP Zawada Uszewska
32-865 Uszew
p. Józef Kuras z dopiskiem Konkurs plastyczny.
Istnieje również możliwość oddania pracy opiekunowi szkolnemu, który przekaże pracę Naczelnikowi straży.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 16 lutego 2018r. Będą one dostępne na stronie internetowej OSP Zawada Uszewska (www.ospzawadauszewska.tnb.pl) oraz na facebooku. Powiadomienie laureatów zostanie dokonane telefonicznie lub przez e-mail. Wręczenie nagród odbędzie się 18 lutego 2018r. o godzinie 17:00 w Sali w Domu Ludowym w Zawadzie Uszewskiej.
Wszelkich dodatkowych informacji udziela Naczelnik OSP Zawada Uszewska tel. 14 68-69-113 lub e-mail: ospzawadauszewska@gmail.com

Wśród nagród znajdują się między innymi bilety do energylandii, bilety do multikina, bilety do aquaparku, bilety do parku trampolin, maskotki, słodycze i inne cenne nagrody.

GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU.
kronikarz_osp dnia 10 styczeń 2018 15:13 · 0 Komentarzy · 157 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
UWAGA!
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 10
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: wasio
●Shoutbox●
Reklama

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie