Hide/Show Panels Hide/Show Panels
Nawigacja
Aktualności
Księga Gości
Galeria
Historia OSP
Nasi Druhowie
1% dla naszej jednostki
Linki
Osiągnięcia
Akcje
Modlitwa Strażaka
Kontakt z OSP
Podziękowania
Szukaj
Kalendarz na rok 2021


Witamy
Przekazanie sprzętu do walki z koronawirusem na rzecz brzeskiego Szpitala
8 maja 2020 nasza jednostka przekazała Szpitalowi Powiatowemu w Brzesku sprzęt zakupiony ze środków zebranych w czasie trwającej zbiórki zorganizowanej przez nas na portalu zrzutka.pl. Dzięki hojności przedsiębiorców jak i osób prywatnych udało się zebrać kwotę 10796 zł co pozwoliło na zakup 91 kombinezonów ochronnych TYVEK oraz 56 maseczek ochronnych. Jest to duża pomoc dla ratowników, którzy na codzień muszą zmagać się z niewidzialnym wrogiem jakim jest koronawirus. Poprzez wsparcie naszej zbiórki pokazaliśmy my strażacy jak i wszystkie osoby, które do tej akcji się przyłączyły, że jesteśmy bardzo wdzięczni całemu personelowi medycznemu za ratowanie ludzkiego życia w tym trudnym czasie. Lekarze, ratownicy, pielęgniarki - to oni są na pierwszej linii frontu walk z epidemią i przynajmniej poprzez ten mały gest mogliśmy pomóc zadbać o ich bezpieczeństwo tak jak oni dbają o nasze zdrowie każdego dnia.
Uroczyste przekazanie miało miejsce przed budynkiem Szpitala z zachowaniem wszelkich reguł bezpieczęństwa. Uczestniczył w nim Dyrektor Szpitala Adam Smołucha, ratownicy medyczni oraz delegacja naszej jednostki: Naczelnik druh Józef Kuras oraz druh Damian Pabian. Ponadto byli także przedstawiciele OSP z Poręby Spytkowskiej, którzy tak samo jak my zorganizowali zbiórkę pienieżną na rzecz Szpitala i również przekazali cenny sprzęt w postaci kombinezonów na ręce Dyrektora.


Z tego miejsca druhowie z OSP Zawada Uszewska chcą serdecznie podziękować wszystkim lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom i całemu personelowi medycznemu za codzienny trud w walce z koronawirusem, za narażanie swojego życia i zdrowia.
Podziękowania należą się także wszystkim darczyńcom, którzy wsparli nasz pomysł zorganizowania zbiórki - bez Waszego wsparcia i datków nic byśmy nie osiągnęli. Dziękujemy za zaangażowanie i zwykłą ludzką wrażliwość.
Dziękujemy także druhom z OSP Poręba Spytkowska za owocną współpracę!kronikarz_osp dnia 09 maj 2020 13:11 · 0 Komentarzy · 229 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
UWAGA!
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 10
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: wasio
●Shoutbox●
ReklamaZałóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie